Įsitrauk

TAPK TARPTAUTINĖS MULTIKULTŪRINĖS BENDRUOMENĖS DALIMI.
Olandų visuomenė yra stipriai susijusi su kitomis kultūromis, pasauliu ir verslo bendruomene. Tai reiškia, kad studijuodamas, tu dalyvausi tarptautinėse paskaitose. Verta paminėti, kad Olandijoje studijuoja virš 80,000 studentų atvykųsių iš viso pasaulio.


TALENTINGI ŽMONĖS IŠ KITŲ ŠALIŲ YRA DAUGIAU NEI VERTINAMI.
Viena iš priežasčių kodėl savo Aukso Amžiuje Olandija klestėjo, buvo žmonių atvykusių iš kitų valstybių žinios. Tai vis dar galioja šiandien. Talentingi žmonės, atvykę iš kitų valstybių, yra daugiau nei vertinami. Tu susitiksi su daugybe studentų atvykusių iš svetur, tiek paskaitų auditorijose, tiek universitetų miesteliuose.

"Aš lankau paskaitas, kartu su studentais iš Vokietijos, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, faktiškai iš visų pasaulio kampelių," sako studentė iš Indonezijos, Ema Apriyani. "Mes labai daug dirbame kartu. Turėdama tiek daug skirtingų tautybių savo grupėje, aš labai daug sužinau apie skirtingus požiūrius, vyraujančius skirtingose kultūrose."


EUROPA ANT DURŲ SLENKSČIO.
Olandai taip pat nori daug sužinoti apie kitas kultūras. Ir tai yra labai naudinga turint tiek daug skirtingų valstybių ant savo durų slenksčio. Tai praktiška ne tik eksportuojant olandišką sūrį, gėles ir kitus produktus, tačiau duos naudos ir tau! Per labai trumpą laiką, tu gali atsirasti kitoje Europos valstybėje.

Mažiau nei po trijų valandų trukmės kelionės traukiniu iš Amsterdamo atvyksi į Paryžių. Per maždaug penkias valandas traukiniu iš Roterdamo gali pasiekti Londoną, o šiek tiek ilgiau nei šešių valandų kelionė - ir tu jau Berlyne. Taigi, galimybė aplankyti kitas Europos šalis visada yra prieinama.


UŽMEGZK RYŠĮ SU OLANDIJA.
Olandai domisi kitomis kultūromis, ir dėl to didelė jų dalis labai gerai kalba angliškai. Tu neprivalai mokėti olandų kalbos, kad čia studijuotum.

Tačiau, bet kokiu atveju, studijuojant Olandijoje išmokti šiek tiek olandų kalbos gali išeiti į naudą. Tai leis tau daug lengviau susibendrauti su kitais studentais iš Olandijos. O jeigu pradėsi karjerą tarptautinėje įmonėje kažkur kitur, užsienio kalbos mokėjimas visada yra privalumas.