Home > Šalys > Danija > Kodėl verta studijuoti Danijoje? > Kodėl verta važiuoti studijuoti į Daniją?

Kodėl verta važiuoti studijuoti į Daniją?

1. Mokymo kokybė - Danijos mokymo įstaigos siūlo daug kursų, kuriuose taikomi naujoviški mokymosi metodai, pavyzdžiui, projektais paremtas mokymasis. Atsižvelgiant į skirtingus reitingus, keletas Danijos institucijų yra tarp geriausių 200 pasaulio universitetų.

2. Programos anglų kalba - Danijos mokslo įstaigose galima rasti daug įdomių ir naujoviškų kursų, kurie yra skirti užsienio studentams ir yra dėstomi anglų kalba. Tai reiškia, kad Jūs neprivalote mokėti Danų kalbos išvykstant studijuoti į Daniją.

3. Valstybės finansuojamas mokslas - studentams iš Europos Sąjungos (ES) / Europos ekonominės erdvės (EEE), mokslas Danijoje yra nemokamas, kadangi Danijos vyriausybė moka už studijas, siekiant į šalį pritraukti kuo daugiau užsienio studentų. Studentams ne iš Europos Sąjungos valstybių mokestis už mokslą vieneriems metams paprastai yra nuo 8000 € iki 14.000 €.

4. Geros studentų įsidarbinimo galimybės - priklausomai nuo studijų vietos galima pasinaudoti geromis studentų įsidarbinimo galimybėmis. Kad padengtų visas savo gyvenimo Danijoje išlaidas, studentai paprastai turi dirbti 14 valandų per savaitę. Žinoma, susirasti darbą vienose vietose gali būti lengviau nei kitose, tačiau nereikia nuleisti rankų. 

5. Tarptautinis mokslas - studentai grupėse paprastai yra iš skirtingų šalių, todėl mokymasis yra tikrai tarptautinis.