Home > Šalys > Didžioji Britanija > Laisvalaikis: patirk unikalų nuotykį

Laisvalaikis: patirk unikalų nuotykį

Studijos JK yra puiki galimybė atrasti šalies unikalią kultūrą, miestus bei kraštovaizdį. Visoje Anglijoje, Škotijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje yra labai daug, ką verta aplankyti ir patirti. Laimei, keliauti aplink JK yra paprasta.
  • JK kraštovaizdis yra labai gražus. Čia tu atrasi kalnus su snieguotomis viršūnėmis, besitęsiančias žalias kalvas, gėlėtas pievas, senovės miškus, smėlėtus paplūdymius ir apleistas salas. Žygiavimas ir važiavimas dviračiu yra puikūs būdai įsilieti į kvapą gniaužiančius vaizdus.
  • JK yra labai aistringa sportui. Dauguma universitetų turi savo sporto bendruomenes - tokias kaip futbolo, jogos, šokių, kriketo, regbio, atletikos ir ledo ritulio. Dalyvaydamas jų veikloje, gali lengvai susirasti naujų draugų. Adrenalino fanatikams JK gali pasiūlyti šimtus kraują kaitinančių užsiėmimų, tokių kaip banglenčių sportas, alpinizmas, nardymas, aitvarų sportas, jodinėjimas žirgais ir netgi slidinėjimas! Kol pasportavęs atgausi kvapą, galėsi žiūrėti pasaulinio lygio sporto varžybas, tokias kaip Wimbledon taurė, FA taurės finalas arba Grand National žirgų lenktynės.
  • Be sporto, muzika taip pat yra dar viena JK nacionalinė manija. Žmonės dievina lankytis žinomų grupių koncertuose, arba ieškoti ir atrasti nuostabių, įdomių, negirdėtų atlikėjų. Kiekvieną dieną galėsi rinktis iš šimtų gyvos muzikos koncertų vykstančių visoje šalyje - nuo pop, roko ir šokių muzikos iki klasikos, folk, metalo ir džiazo. Vasarą nieko nėra geriau už kelionę su palapine į muzikos festivalį. Pasiimk savo palapinę, kremą nuo įdegio ir lietpaltį (dėl visa ko). Unikaliam potyriui išmėgink vieną iš daugelio JK tradicinės muzikos festivalių.
  • Jei mėgsti istoriją, atvykęs į JK tikrai nesuklysi. Keliaujant aplink šalį istoriją matysi visur aplink ir niekada nebūsi toli nuo senovinės pilies, didingos kaimo sodybos arba vaizdingo senovės kaimelio.
  • Čia taip pat rasi šimtus nepakartojamų muziejų ir meno galerijų, kuriuose eksponuojami pasaulinio garso šedevrai ir kolekcijos. Didžioji jų dalis yra nemokami arba siūlo puikias nuolaidas studentams.
  • Jei tave domina teatras ir atlikimo menai, tau tikrai patiks tokie renginiai kaip Edinburgo festivalis Škotijoje, ar Eisteddfod Velse.
  • Tačiau nė viena kelionė į JK nėra pabaigta neaplankius komedijų nakties. Čia tu galėsi patirti ekscentrišką britų humoro jausmą - tik nesėsk į priekinę eilę, nebent nori tapti komedijos dalimi!