Home > Stojimo procesas > Reikalingi dokumentai > Pažymių išrašas

Pažymių išrašasPažymių išrašas yra grynas formalumas. Dalis universitetų aplamai neatsižvelgia į pažymius priimant sprendimą. Kiti universitetai žiūrės tik brandos atestato pažymių vidurkį ar išlaikytų egzaminų rezultatus. Taigi jei turėjai nelabai gerus pažymius 11 klasėje, nepergyvenk.


Universitetų reikalavimus geriausiai išmano FOX specialistai. Prieš renkantis universitetus patariame pasikonsultuoti. Tau patars į kokius universitetus turi šansų įstoti atsižvelgiant į Tavo pažymius. Užsiregistruok į konsultaciją
Informacija apie pažymių išrašą nuo 1:14 min. 

.

Žingsnis-po-žingsnio instrukcija:


1. Atsiųsk šį dokumentą sau į kompiuterį Tau patogiu formatu:


Pažymių išrašas WORD formatu
Pavyzdis. Užpildytas.


2. Atspausdink

3. Nunešk mokyklos administracijai (direktoriaus sekretorei) ir paprašyk užpildyti

4. Užpildytą dokumentą skenuok ir įkelk į anketos skiltį "Documents". Dokumentą pavadink "Transcript of records".Kaip užpildyti:

  • Pirmame stulpelyje yra dalykai
  • Antrame stulpelyje (year 1) pildomi 10 kl. metiniai pažymiai.
  • Trečiame stulpelyje (year 2)  pildomi 11 kl. metiniai pažymiai.
  • Ketvirtame stulpelyje (year 3)  pildomi 12 kl. pirmo semestro pažymiai (nebūtina jei dar neišvedė).
  • Penktame stulpelyje (final grade) rašomi pažymiai tų dalykų, kurių jau neturėjote 11 klasėje. T.y. pažymiai iš 10 kl. brandos atestato,
  • Penktame stulpelyje (acad. hours) pildoma pamokų valandų suma už 10+11+12 klases (mokyklos administracija žino kiek tam tikro dalyko valandų turėjai kiekvienoje klasėje todėl nesunkiai paskaičiuos sumą už 10+11+12 klases).

! Pažymių išraše svarbiausia paskutiniame stulpelyje teisingai nurodyti išklausytų valandų skaičių už 10,11,12 klases. Tai valandų suma. Mokyklos administracija žino kiek pagal mokymosi planą turėjai tam tikro dalyko pamokų. Būtinai akcentuok sekretorei ar kitam dokumentą pildančiam asmeniui, kad reikalinga nurodyti 10+11+12 klasių valandų skaičių.


Dokumente prašomi 12 klasės pirmo semestro pažymiai. Jei stoji į D.Britaniją, anketos pateikimo terminas sausio 10 d. Todėl pirmo semestro pažymiai gali būti dar nepaskelbti. Tokiu atveju šio stulpelio pildyti nereikia. 

12 klasės pirmo semestro pažymius galima patikslinti vėliau. Patartina tai padaryti jei stoji į Daniją ar Olandiją nes stojimo terminas kovo 10d. Iki to laiko pirmojo semestro pažymiai jau bus paskelbti. Todėl reikės įrašyti pažymius į šį stulpelį ir pakartotinai įkelti į FOX anketą. 

Iki kada reikia pateikti?

Užpildyti anketą ir įkelti motyvacinį laišką, pažymių išrašą bei rekomendacijas reikia iki pirmo stojimo etapo termino (deadline):
  • D.Britanija iki sausio 10 d.
  • Danija ir Olandija iki kovo 10d. 
Yra galimybė teikti anketas po šio termino, tačiau tik į tas studijų programas, kur lieka laisvų vietų. Atsakymas dėl priėmimo ateis žymiai vėliau vasarą. Todėl terminų praleisti nepatariame.
Pateik dokumentą laiku.
Siek svajonės! 
Mes rūpestingai padėsime.