Home > Šalys > Didžioji Britanija > JK švietimo metodai

JK švietimo metodai

JK švietimas turi aukštą reputaciją dėl savo nepriekaištingumo, ir dauguma užsienio studentų suteikiamo išsilavinimo kokybę vertina labai aukštu balu.

Pavyzdžiui, „Tracking International Graduate Outcomes“ (2011, BIS) apklausoje, 88% JK studijas baigusių užsienio studentų, teigė, kad jie yra patenkinti įgyta patirtimi.

Pradėjus studijas, Tau gali pasirodyti, kad JK švietimo metodai labai skiriasi nuo to, prie ko esi įpratęs.
Studijuojant JK, tau bus duodama didžiulė laisvė tyrinėti savo paties idėjas ir būti kūrybingam. Iš Tavęs bus tikimasi pačiam atlikti tyrimus arba dirbti grupėse su kitais studentais, vykdant įvairius projektus.

Be to, JK švietimas yra labai interaktyvus - paskaitose Tau nereikės vien sėdėti klausant dėstytojo. Dėstytojas skatins Tave pasidalinti savo idėjomis, organizuos įvairius debatus, diskusijas bei apklausas. Pagrindinė tokio švietimo idėja yra ta, kad smagiai leidžiant laiką paskaitose, į kurių dalyvavimą įtraukiami patys studentai, mokymasis tampa daug sėkmingesnis.

Toks mokymosi būdas iš pradžių gali pasirodyti bauginantis, tačiau dėstytojai suteiks Tau palaikymo ir paramos, ir po šiek tiek laiko, paskaitose turėtum jaustis puikiai.