Home > Apie FOX > FOX projektai > Konsultacijos > Anketos pildymas > Galutinis pasirinkimas

Galutinis pasirinkimas

Kai studentai gavo (daugumą) pasiūlymų, jiems reikia galutinai išsirinkti studijų vietą. Juos paskatins DreamApply sistema, kuri automatiškai atliks pasirinkimą, tačiau KONSULTANTAS taip pat turės susisiekti su studentais įsitikinti, jog jų pateikta informacija iš tikrųjų yra teisinga.

Kairėje DreamApply sistemos meniu pusėje jus galėsite matyti juostą “Reply statuses” (Atsakymo statusai), po kurios yra Galutinis sprendimas. Jei jus norite susisiekti su galutinai apsisprendusiais studentais, tiesiog paspauskite ant šios juostos ir galėsite matyti tik studentus, kurie jau priemė galutinį sprendimą.  

Jus turite susisiekti su studentais arčiau sezono pabaigos, siekdami gauti naujausią informaciją iš jų.  Todėl mes rekomenduojame pradėti bendrauti su studentais ne ankščiau rugpjūčio mėnesio. 

Kai jus jau susisiekėte su studentais ir jie pranešė jums apie savo galutinį pasirinkimą, pažymėkite jį savo užrašuose ir palikite „vėliavėlę“. Jus taip pat turite patarti studentams pažymėti galutinį pasirinkimą jų paskyroje, kad jie daugiau nebegautų pranešimų padaryti tai.