Apie FOX anglų kalbos testą

Patikimas
FOX testas vyksta prie kompiuterio per Oxfordo testavimo sistemą. Tai reiškia, jog tave vertina sistema, tad vertinimas yra nešališkas ir garantuoja, kad bus išvengta vertinimo klaidų.


Nemokamas
FOX testas yra nemokamas. Patartina atlikti kuo anksčiau tam, kad galėtum sužinoti savo rezultatą ir esant reikalui turėti pakankamai laiko pasiruošti.


Galima perlaikyti
Esant poreikiui FOX testą galima perlaikyti. Į sistemą įkeliamas ir universitetams matomas tik geriausias rezultatas.


Pakankamai laiko pasiruošti
Universitetams pateikti tinkamą testo rezultatą reikia iki birželio mėnesio. Todėl kandidatai turi pakankamai laiko pasiruošti. 


Vertinimo sistema
Tam, kad testo rezultatas būti tinkamas, reikia iš visų testo dalių gauti įvertinimą B2. Ką tai reiškia ir įvertinimo skalę rasi čia:

Testo struktūra:
  1. Pirma dalis - esė. Pasirenki vieną iš duotų 3 temų. Rašai naudodamasis kompiuterio klaviatūra.
  2. Antra dalis - Oxfordo sistema: Reading, Listening, Grammar (skaitymo, klausymo, gramatikos užduotys, analogiškos valstybinio brandos egzamino užduotims).
  3. Trečia dalis -10 min. pokalbis anglų kalba su FOX atstovu. Pokalbis įrašomas ir vertinamas Estijoje vertinimų centre. Pokalbis prisegamas prie anketos, jį gali perklausyti universitetų atstovai. Pokalbio metu patikrinama motyvacija ir šnekamosios anglų kalbos žinios.


Galimybė atlikti namuose
Kreipkis į FOX ir prašyk galimybės atlikti bandomąjį FOX testą namuose - rašyk į info@fox.lt 
Stojantiems į FOX universitetus bandomasis testas nemokamas - turi stojimo anketoje nurodyti universitetus į kuriuos stoji, užpildyti kontaktinę informaciją bei prisegti pažymių išrašą. 
Jeigu neplanuoji stoti į FOX partnerių universitetus - bandomojo testo kaina 5 eur.