Terminai

Pagrindinis paraiškų teikimo terminas į JK yra sausio 10 d. Nemažai studijų programų liks atviros ir po šios datos, tačiau tik iki tol, kol jose liks laisvų vietų. 

Galutinis paraiškų teikimo terminas yra birželio 30 d. Po šios datos vis dar galima siųsti paraiškas per UCAS Clearing sistemą, tačiau šiuo būdu stojančiajam teks atlikti daugiausiai darbo, todėl pateikti paraišką po birželio 30 d. yra nerekomenduojama.


Stojantiesiems nebūtina atsiųsti savo dokumentų kartu su paraiška. Didžioji dalis universitetų priima dokumentus iki vasaros pabaigos.
Studentų dokumentus tiesiai į universitetus el. paštu dažniausiai siunčia FOX administratorius. Kai kuriais  atvejais, studentai gali būti paprašyti atsiųsti dokumentus paštu. Dažniausiai universitetams pakanka gauti galutinius dokumentus skaitmeninėje formoje, tačiau studentams vykstantiems studijuoti gali reikėti pasiimti juos su savimi, kad būtu patikrintas jų tikrumas.

FOX administratorius išsiųs dokumentus į JK tik po to, kai studentas nuspręs dėl galutinių pasirinkimų ir bus gauti jų galutiniai dokumentai. Stojančiųjų, kurie jau yra pabaigę mokyklas, dokumentai išsiunčiami universitetams anksčiau, jei įmanoma.

Jokie dokumentai niekada neturi būti siunčiami tiesiai į UCAS.Siek svajonės! 
Mes rūpestingai padėsime.