Home > Šalys > Olandija > Kodėl verta studijuoti Olandijoje? > Gauk kokybę, vertą pinigų

Gauk kokybę, vertą pinigų

ĮGYK AUKŠTOS KOKYBĖS MOKSLINĮ LAIPSNĮ UŽ PAKANKAMAI MAŽĄ KAINĄ.
Gyvenimas Olandijoje kainuoja nedaug lyginant su angliškai kalbančiomis šalimis, o mokestis už mokslą taip pat yra palyginti mažas. Plačiai pripažinta studijų kokybė ir pakankamai nedidelės pragyvenimo išlaidos studijuojant Olandijoje yra verti pinigų.
Įvairiose srityse, tokiose kaip vandens technologijos, menai ir dizainas bei atsinaujinanti energetika, olandų švietimas yra pasaulio lyderių tarpe.

2012 metais net dvylika Olandijos universitetų pateko tarp 200 aukščiausių universitetų Times Higher Education World University Rankings reitinguose. Šiuose reitinguose Olandijos aukštojo švietimo sistema, taip pat užėmė trečią vietą tarp geriausią vertę siūlančių švietimo sistemų pasaulyje.


LAIKO IR PINIGŲ VERTA INVESTICIJA
Nors ir yra pakankamai maža valstybė geografiškai, Olandija turi didelę tarptautinę įtaką. Pagal ekonomikos dydį, ji yra 21-oji valstybė pasaulyje. Kai kurios didžiausios pasaulinės kompanijos, tokios kaip Philips, Heineken, KLM, Shell, ING Bank ir Unilever priklauso Olandijai.

Be to, tokios kompanijos, kaip Sony, Sara Lee ir Microsoft turi įkūrusios savo Europos būstines būtent Olandijoje.
Tavo įgytas laipsnis olandų aukštojo mokslo institucijoje ir patirtis gauta gyvenant Olandijoje bus labai vertinga. Tai padės tau išplėsti savo karjeros galimybes, tiek savo gimtojoje šalyje, tiek kitur už palyginti mažą kainą.


GYVENIMO BŪDAS UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ
Lyginant su kitomis Vakarų Europos šalimis, pragyvenimo kaina Olandijoje yra pakankamai maža.
Studentai taip pat gauna nuolaidas daugelyje barų, restoranų, muziejų bei kino teatrų. Lengvai susisiekti su įvairiomis miesto vietomis galima dviračiu. Tai ne tik tipinis olandų susisiekimo būdas, bet taip pat ir labai pigus transportas. O jei norėsi pamatyti daugiau šalies vietų, į kitą miestą, ar net į kitą Europos valstybę lengvai nuvyksi traukiniu.

Studentas iš Filipinų Teilhard Paradela sako: „Gyvenimo tempas čia yra greitas, tačiau be įtampos. Yra didelė įvairovė dalykų, kuriuos galima nuveikti. Olandijoje niekada nėra nuobodu!“