Home > Šalys > Olandija > Kodėl verta studijuoti Olandijoje? > Išbandyk olandų mokymo metodus

Išbandyk olandų mokymo metodus

UGDYK ATVIRĄ MĄSTYMĄ INTERAKTYVIŲ MOKYMŲ PAGALBA.
Olandų mokymo stilius yra interaktyvus ir orientuotas į studentus. Dėmesio centre yra komandinis darbas, kurio dėka paprasta susipažinti su studentais iš kitų šalių. Mokymasis Olandijoje – tai atviro mąstymo formavimas bei tarptautinės orientacijos gerinimas.

Didelė visų studijų programų dalis yra projektų įgyvendinimas, bei darbas grupėse analizuojant ir sprendžiant tam tikras problemas. Tu taip pat turėsi šansą gauti darbo patirties per praktikas, bei atlikti eksperimentus laboratorijose, priklausomai nuo studijų krypties.


KOMANDINIS DARBAS
Olandija gavo daug tarptautinių pagyrimų dėl savo mokymo stiliaus, kurio svarbiausias momentas yra studentai dirbantys kartu, kaip komanda, bei savidisciplina. Dėstytojas mokymosi procese atlieka tarpininko ir vadovo vaidmenį.


BENDRAVIMAS PASKAITOSE
Bendravimas paskaitose yra labai vertinamas. Iš tavęs bus tikimąsi apgalvoti tau suteiktas žinias ir susikurti bei išreikšti savo nuomonę. Niekas tau nedraudžia užduoti klausimus, ar kritiškai reaguoti į tai ką sako dėstytojai ar kiti studentai. Panaudok savo paties kūrybiškumą pritaikant naujai įgytas žinias.


PAGARBA VISOMS NUOMONĖMS
Olandų mokymo metodai yra pagrįsti pagarba kiekvieno individo nuomonei ir įsitikinimams. Tokia mąstysena nėra būdinga tik švietimo institucijoms – tai nacionalinis bruožas. Tai yra įvairialypės Olandijos visuomenės pagrindas.