Būk kūrybingas

GALVOK APIE KURYBIŠKUS SPRENDIMUS IR PASIEK INOVATORIŠKUS REZULTATUS.
Olandija yra kūrybinga valstybė. Olandai mėgsta naujoves ir nuolat užduoda tiek sau, tiek kitiems, klausimus, kurie privestų prie naujų idėjų atradimo.

Studijuodamas Olandijoje, tu būsi skatinamas mąstyti apie kūrybiškus sprendimus. Žinoma, kartu su kitais studentais, kadangi inovatoriški ir kūrybiški rezultatai yra gaunami tik komandinio darbo metu.


SMALSUS MĄSTYMAS
"Jeigu Olandijoje lankysi paskaitas, nuolat būsi skatinamas dalyvauti," sako Dhaval Shah. "Indijoje aš turėjau mažai kontakto su savo dėstytojais. Čia, Olandijoje, dėstytojai nenustoja klausę klausimų, kurie mus skatina dalyvauti mąstymo procese. Tai leidžia tau atrasti naujas idėjas, o taip pat daug išmokti ir iš savo bendraamžių."

Inovacijos ir kūrybiškumas yra neatsiejami Olandijos švietimo komponentai. Dėl to, Olandijos aukštojo mokslo institucijose ugdomi studentai yra ambicingi, bei gali pritapti prie kitų kultūrų, bei jų darbo metodų.


KŪRYBINIS SEKTORIUS
Olandija turi platų kūrybinį sektorių, kurį sudaro daugybė mados dizainerių, reklamos kūrėjų, informacinių ir komunikacinių sistemų specialistų, žurnalistų, filmų kūrėjų, bei dailininkų.

Olandų dizainas yra gerai žinomas visame pasaulyje. Olandų dizaineriai kuria unikalius baldų, bei grafinius dizainus, taip pat ir aukštąją madą. Labai gerai žinomas mados dizainerių duetas Victor & Rolf yra puikus to pavyzdys.

Olandų architektūra taip pat stebina. Architektas Rem Hoolhaas, projektuoja pastatus visame pasaulyje. Žinomiausi jo darbai yra Sietlo Centrinė Biblioteka, Olandijos ambasada Berlyne, bei Pekino Televizijos Bokštas.

Olandija turi didelį skaičių muziejų, kurie eksponuoja tiek naujų dailininkų, tiek senų meistrų, kaip Vincent van Gogh ir Rembrandt van Rijn, šedevrus.