Prioritetai

Kai kuriose šalyse ir kai kuriuose universitetuose yra labai svarbus kursų prioritetas. O kai kur tai visiškai nesvarbu.

Danija
Pagal Danijos sistemą, prioritetai yra tikrai svarbūs bakalauro studijoms,  tik pirmojo prioriteto studento  prioritetų sąraše esantis universitetas iš tikrųjų gali pateikti jam pasiūlymą. Visi kiti universitetai gali patys spręsti, ar jie nori bent pažvelgti į kandidatą.

Todėl studentai turi labai atidžiai galvoti apie tai, kokius universitetus ir kursus jie renkasi, o ATSTOVAS turi padėti jiems savo patarimais. Nėra prasmės rinktis daugiau nei 3 kursus, ir jeigu pasirinktų universitetų sąraše yra AU Herning, Lillebaelt ar SDU, studentams tikriausiai teks laukti pasiūlymų iki liepos 30 d.!


Išimtys
Kai kas nors pateikia paraišką į aukštesniuosius BAA kursus arba į UCN ir Copenhagen, paraiška bus nagrinėjama tik tuo atveju, jeigu tai yra pirmasis studento prioritetas. Jeigu studentas pridėjo vieną iš šių kursų kaip žemesnį prioritetą, DREAM FOUNDATION nesiųs paraišką ir studentas gaus pranešimą iš ADMINISTRATORIAUS, kad nebus priimtas į šiuos kursus, kadangi tai nėra pirmasis jo prioritetas.

UCN atveju taip yra todėl, kad šis universitetas pateikia pasiūlymus pakankamai anksti ir studentai nedelsiant turi sumokėti negrąžinamąjį studentų mokestį, net jeigu iš tikrųjų jie negali būti priimti, nes gavo pasiūlymą iš aukštesnį prioritetą turinčio universiteto. Todėl stenkitės išvengti su tuo susijusių problemų, tik pirmąją stojimo į UCN prioritetą turinčios paraiškos bus nagrinėjamos!


UK ir Nyderlandai
Prioritetai nėra svarbūs! Jeigu kažkam reikalingi papildomi kursai, jam nereikia  kreiptis dėl prioritetų tvarkos.  

Išimtys
HZ priima tik pirmąjį prioritetą turinčias paraiškas, todėl jei studentas pridėjo vieną iš šio universiteto kursų kaip žemesnį prioritetą, DREAM FOUNDATION nesiųs paraišką ir studentas gaus pranešimą iš ADMINISTRATORIAUS, kad nebus priimtas į šiuos kursus, kadangi tai nėra pirmasis jo prioritetas.UŽDUOČIŲ SISTEMA DREAM APPLY PARAIŠKOSE

Kai studentas prideda kursus prie savo paraiškos, visi reikalavimai, nurodyti po kursų informacijos, bus rūšiuojami į UŽDUOTĮ, kurią studentui teks atlikti.

Yra daug įvairių užduočių, kuriuos studentui reikės atlikti, ir jus galite sekti jas užduočių juostoje studento paskyroje. Jei šalia užduoties yra skaičius,  tai yra Užduoties, kurios studentas dar neatliko, numeris.  

Kai kuriose užduotyse yra skirtinga informacija apie studentų pasirinktą (-us) kursą (-us), todėl paspaudus ant „Užduoties“ ir po to ant „Skaityti daugiau“, galėsite matyti konkrečius reikalavimus.

Geriausias variantas - peržiūrėti skirtingas Užduotis ir susipažinti su jose pateikta informacija!

UŽDUOTIS – Anglų kalbos žinių įrodymas
Jei studentas dar nelaikė anglų kalbos testo ir nepažymėjo savo paraiškoje, kada jį laikys, jus turite patarti jam nedelsiant užsiregistruoti testui ir užrašyti Kitoje po šios užduoties skiltyje, kokį testą ir kada jis laikys!

NB! Nei viena paraiška nebus priimta, jeigu joje nebus nurodyta, koks testas ir kada bus laikomas!