Home > Šalys > Didžioji Britanija > Įgyk pasaulinio lygio išsilavinimą

Įgyk pasaulinio lygio išsilavinimą

Studijos JK suteiks tau:
  • įkvėpimo ugdant savo žinias bei įgūdžius,
  • laisvės kūrybiškumui ir
  • palaikymo, kad pasiektum geriausią, ką gali pasiekti.

JK universitetai siūlo tau pasaulinio lygio išsilavinimą - šansą sekti savo karjeros troškimais ir įgyti kvalifikaciją, kurią visame pasaulyje vertina tiek darbdaviai, tiek akademikai.

Studijuodamas JK, tu džiaugsies nepriekaištingu mokymu ir universiteto suteikiamomis mokymo priemonėmis.

JK mokslo centrai privalo atitikti griežtus kokybės standartus, nustatytus JK vyriausybės ir švietimo įstaigų tam, kad gautų teisę priimti studentus.

Turėdami tokią stiprią reputaciją švietime ir moksle, JK universitetai pritraukia vienus geriausių pasaulio akademikų bei industrijos specialistų. Tu būsi skatinamas išreikšti savo idėjas ir mąstyti savo galva.


Šis išskirtinis dėmesys kokybei atsispindi puikiuose JK pasiektuose rezultatuose:
  • Keturi iš šešių geriausių pasaulio universitetų yra JK (World Rankings, QS).
  • JK yra pasaulio lyderė pagal atliekamus mokslinius tyrimus (International Comparative Performance of the UK Research Base, BIS). 54% JK universitetuose ir koledžuose vykdomų tyrimų yra pripažinti kaip arba labiausiai pažengę pasaulyje, arba esantys nepriekaištingi tarptautiniu mastu (Research Assessment Exercise).
  • Neseniai vykdytoje BIS Tracking International Graduate Outcomes apklausoje, virš 88% aukštąjį išsilavinimą įgijusių užsienio studentų teigė, kad yra patenkinti savo studijomis JK.