Būk Pionierius

ĮSITRAUK Į OLANDIŠKĄ VERSLUMO DVASIĄ IR PRADĖK PIONIERIAUTI!
Olandija buvo pirma šalis žemyninėje Europoje, kuri pradėjo siūlyti studijų programas dėstomas anglų kalba.
Studentai yra nuolatos skatinami mąstyti kūrybiškai ir inovatoriškai, bei išlipti iš įprastų sprendimų ir metodologijų rėmų. Dėl to nenuostabu, kad Olandijoje yra tiek daug pionierių.


LAISVĖ IDĖJOMS
Jeigu turi gerų, inovatoriškų idėjų, olandų švietimo sistema suteiks tau galimybę ją įgyvendinti. Puikus to pavyzdys yra Olandijos studentų komanda, kuri dalyvavo Pasauliniame Saulės Energijos Iššūkyje Australijoje.
Inovatoriškos idėjos švietimo srityje visada sulaukia ovacijų. Mitzi Dominguez iš Meksikos išsireiškė: "Olandai visada yra vienu žingsniu priekyje."


ŠVIETIMAS
Pionieriavimas duoda naudos mokslui ir švietimui – tai yra vienintelis būdas atrasti naujoves. Olandija yra gimtinė daugeliui Nobelio Premijos laureatų fizikos, chemijos, ekonomikos ir medicinos srityse.
Tačiau tai taip pat yra atviras uostas mokslininkams iš kitų šalių. Garsūs Nobelio Premijos laureatai Marie Curie ir Andre Geim atvyko į Olandiją vykdyti savo tyrinėjimų.

Erasmus Mundus stipendija yra pavadinta garsiausio olandų filosofo ir humanisto, Desiderius Erasmus, vardu. Pabaiges savo mokslus Olandijoje, Erasmus keliavo po visą Europą diskutuoti su kitais žymiais mokslininkais, tarp jų ir Thomas More.  Šie vardai yra tik keletas gerai žinomų Olandijos pionierių. Studijuodamas Olandijoje, tu pats suprasi ką reiškia būti pionieriumi.