Home > Specialybės > Menai > Vizualiniai > Interjero dizainas / Interior design

Interjero dizainas / Interior design

Interjero dizainas – dizaino sritis, susijusi su viskuo, kas yra pastato erdvėje: sienos, langai, durys, apdaila, tekstūra, apšvietimas, apstatymas ir baldai. Interjero dizaineriai naudoja visus šiuos elementus siekdami suformuoti funkcionalią, saugią ir estetiškai malonią erdvę klientui.

KUR STUDIJUOTI INTERJERO DIZAINĄArts University Bournemouth
Interior architecture and design

Birmingham City University
Furniture and Lifestyle Products

Southampton Solent University
Interior Design (Decoration)

University of South Wales
Interior Design

University of Bedfordshire
Interior Architecture
Interior Design

Coventry University
Interior Design

TEKO Design and Business School
Retail Design and Management – Fashion and Furniture
Retail Design – Fashion & FurnitureSVAJOJI TAPTI INTERJERO DIZAINERIU?
  PLAČIAU APIE
INTERJERO DIZAINĄInterjero dizainas – dizaino sritis, susijusi su viskuo, kas yra pastato erdvėje: sienos, langai, durys, apdaila, tekstūra, apšvietimas, apstatymas ir baldai. Interjero dizaineriai naudoja visus šiuos elementus siekdami suformuoti funkcionalią, saugią ir estetiškai malonią erdvę klientui.

Interjero dizaine remiamasi daugeliu disciplinų – aplinkos psichologija, architektūrą, prekių ir pramoniniu dizainu bei tradicinį dekoravimu.

Interjero dizaineriai planuoja erdvę kone kiekvieno tipo pastatams – tai viešbučiai, biurai, mokyklos, ligoninės, gyvenamieji būstai, parduotuvės, restoranai, teatrai ar oro uosto terminalai. Šiandien interjero dizaineriai turi būti susipažinę su architektūrinio projektavimo detalėmis - aukštų planais, pastatų renovacija, ir statybos normomis. Kai kurie architektai taip pat kartais dirba interjero dizaineriais.


ĮSIJAUSK