Svarbu: paraiškų perdavimas

Kai kandidato paraišką priima DF sistema, per jo/jos asmeninį el. pašto adresą yra sukuriama paskyra Optagelse.dk tinklapyje, paraiškos perdavimui. Po to stojantysis gauna elektroninį laišką nuo Optagelse.dk su specialia nuoroda, skirta prieigai prie paraiškos. Tuomet kandidatas turėtų įvykdyti šiuos veiksmus:
  • Laiške, pavadintame "Important! Applying to Denmark - Step 1" surasti nuorodą ir ją nukopijuoti. Tame pačiame laiške bus pateikti išsamesni nurodymai. Nukopijavus jau atidarytą nuorodą iš interneto naršyklės ir ją atidarius vėliau, ji nenukreips į reikalingą paraiškos formą, todėl kandidatas neturėtų to daryti. P.S. Kandidatui nederėtų įvesti jokios informacijos į paraišką, nes gali įsivelti klaidų, kurias vėliau bus sunku ištaisyti. 
  • Kai paraiška bus perduota Danijos nacionalinei sistemai, stojantysis gaus kitą elektroninį laišką, su pasirašyti skirtais lapais kiekvienam universitetui (ar studijų programai), į kurio stojimą jis užsiregistravo. Kandidatas privalo atsispausdinti, pasirašyti ir nuskanuoti kiekvieną lapą ir įkelti juos į savo paraiškos dokumentų skiltį DF sistemoje. Be to, stojantysis gaus dar vieną elektroninį laišką "Important! Applying to Denmark - Step 2" su daugiau detalių instrukcijų. Labai svarbu yra tai, kad kandidatas pažymėtų pabaigtas užduotis, kaip atliktas, todėl kad tik tada administratoriai lengvai pastebi, kurie kandidatai įvykdė reikalingus etapus ir gali užpildyti jų paraiškas Optagelse.dk sistemoje.

 Siek svajonės! 
Mes rūpestingai padėsime.