Home > Šalys > Didžioji Britanija > Atverk duris savo svajonių karjerai

Atverk duris savo svajonių karjerai

Studijų patirtis JK suteiks tau įgūdžius, kvalifikacijas bei ryšius reikalingus tavo pasirinktai karjerai.

Kvalifikacijos įgytos JK yra didžiulis privalumas.

Jos yra vertinamos darbdavių visame pasaulyje ir gali duos tau didelį pranašumą ieškant darbo. Pagal Tracking International
Graduate Outcomes ataskaitą (BIS, 2011), užsienio studentai baigę studijas JK gauna ženkliai aukštesnius atlyginimus, lyginant su atlyginimu, kurį jie būtų gavę baigę studijas savo gimtojoje šalyje.

2013/14 m. QS World University Rankings reitingai parodė, kad darbdaviai visame pasaulyje pripažįsta, jog studentai baigę JK universitetus yra labiausiai „įdarbintini“.

Viena iš priežasčių, kodėl darbdaviai vertina JK įgytą kvalifikaciją, yra išskirtinis dėmesys įgūdžių darbovietėje ugdymui. Didelė dalis JK studijų programų yra sudaromos partneriaujant su verslo kompanijomis ir industrijomis. Studentai yra mokomi industrijos specialistų ir dėl to įgauna realios patirties savo būsimai karjerai. Kai kurios studijų programos suteikia galimybę, įtraukti darbo valandas į studijų planą ir dirbti verslo ar viešojo sektoriaus organizacijai studijų metu.


JK mokymo stilius padės tau išsiugdyti savybes, kurių darbdaviai ieško visame pasaulyje:
  • kūrybiškumą,
  • inovatoriškumą,
  • bendradarbiavimą ir
  • vadovavimo įgūdžius.

Studijos JK tau taip pat suteiks, tarptautinės perspektyvos, leis sužinoti apie naujas kultūras, bendrauti su studentais ir dėstytojais iš viso pasaulio - tai vertinga patirtis karjerai tarptautinėje kompanijoje.

Didelė dalis profesijų reikalauja profesionalo kvalifikacijos. JK gali pasiūlyti tūkstančius studijų programų, kurios suteiks pasaulyje pripažintą kvalifikaciją įvairiose srityse, tokiose kaip teisė, apskaita, vaikų globa, mokytojavimas, marketingas ir t.t.

Rasti darbą gali būti nelengvas iššūkis. JK universitetuose tu rasi profesionalius karjeros konsultantus, kurie padės tau planuoti savo karjerą, duos patarimų, kaip ieškoti darbo, pasiruošti darbo pokalbiams, bei rašyti savo CV.